Osiedlegranica.pl

Notice: Undefined variable: Tresc in /home/asystent/domains/osiedlegranica.pl/public_html/newsy2_all.php on line 20
TARGI MIESZKANIOWE na ZNICZU     [2012-03-08]

WPR Targi Mieszkaniowe to pierwsza regionalna impreza tego typu w regionie podwarszawskim. W dniach 17–18 marca 2012 r. w hali sportowej Znicza Pruszków kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje inwestycje i oferty mieszkaniowe z terenu powiatów pruszkowskiego, grodziskiego i warszawskiego zachodniego.

Goście będą mieli pewność, że na Targach znajdą wyłącznie inwestycje realizowane w regionie. W odróżnieniu od warszawskich imprez targowych, na których dominują oferty stołecznych deweloperów, na Targach w Pruszkowie zaprezentowane zostaną wyłącznie inwestycje lokalne, prowadzone na terenie podwarszawskich miejscowości

Impreza adresowana jest nie tylko do wszystkich, którzy chcieliby tu zamieszkać. Główną ideą, która przyświeca organizatorom jest pokazanie korzyści wynikających z mieszkania w regionie podwarszawskim. Kameralna atmosfera, atrakcyjne ceny nieruchomości, edukacja na wysokim poziomie, dobra komunikacja ze stolicą, to tylko niektóre powody, dla których wiele osób decyduje się tu kupić nieruchomość

Na targach zaprezentowane zostaną zarówno inwestycje rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące wyłącznie podczas trwania imprezy. Goście będą mogli również zapoznać się z bogatą gamą usług dodatkowych, m.in. doradztwa finansowego, aranżacji wnętrz.

Dla gości imprezy przygotowane zostanie wiele atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami, targowy klub malucha i kawiarenka targowa. Podczas targów będzie funkcjonować Punkt Informacyjny, w którym wszyscy goście otrzymają katalog targowy, prezentujący oferty mieszkaniowe z rynku pierwotnego i wtórnego.

Na targach goście będą mieli okazję zobaczyć, jak zmieni się ich sąsiedztwo w przyszłości. W specjalnej strefie znajdą stoiska samorządowe, gdzie włodarze przedstawią plany inwestycyjne na najbliższe lata.

Targi imprezą ogólnodostępnąwstęp jest wolny. Odbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa Jana Starzyńskiego. Patronat medialny nad targami objęły: Metro, Gazeta WPR, Głos Stolicy, Express Wieczorny, Wspólny Powiat, Gazeta Grodziska, WPR24.pl, domgratka.pl, Domiporta.pl Serwis Nieruchomości, Domiporta.pl Oferty Nieruchomości, Objektyw.info, brwinow24.pl, Radio Bogoria.

17-18 marca 2012 r. 10:00-17:00

Hala Znicza, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków

Wstęp wolny

Zródło: www.targi.wpr24.pl


© 2021 OsiedleGranica.pl
Aktualności | Historia | Zaproszenia | Nasi przyjaciele | Galeria | Ważne kontakty | Kontakt || Asystent.pro